Inwestycja OGRODY ELIZJUM NIEAKTUALNE

Apartamenty OGRODY ELIZJUM, ul. Gaik 45, 31-338 Kraków.

INFORMACJA: Kupujący nie płaci prowizji. Prowizję płaci deweloper.

Inwestycja oddana do użytku. 

Nie przegap jutra! Pozostał ostatni apartament. Zapraszamy na spotkanie oraz przechadzkę po apartamencie i okolicy.

Przenieśmy się w niedaleką przyszłość. Słońce chyli się ku zachodowi, gasnąc w koronach starych drzew. Szumi potok. Czytasz na fotelu, gdy w akompaniamencie wieczornego świerkania ogród rozpala się feerią kolorowych świateł, zachęcając do późnej przejażdżki. Jednym dotknięciem smartfona gasisz zatem muzykę i zamykasz rolety, wskakujesz na rower i dajesz się ponieść przygodzie.

OGRODY ELIZJUM to spełnione marzenie o syntezie natury i technologii. Jeśli podobnie jak my kochasz przyrodę i spokój, ale nie wyobrażasz sobie życia w chacie bez high-techu, to mamy dla Ciebie mieszkanie bliskie ideału.

W urokliwym sąsiedztwie 200 hektarów starego lasu powstała enklawa nowoczesnych, przyjaznych środowisku apartamentów o powierzchniach 65 m2 (parter) oraz 127 m2 (piętro z poddaszem, 3 balkony). Każde mieszkanie ma własny ogródek. Do dyspozycji mieszkańców jest także plac zabaw dla dzieci oraz 2 rowery do przejażdżek po okolicy. Odważny design łączy klasyczne formy architektoniczne z rozwiązaniami budowlanymi na miarę XXI wieku. Duże, trzyszybowe okna od strony południowej z widokiem na las naturalnie rozświetlają wnętrza i zapewniają znakomitą izolację. Świeże powietrze przez cały rok gwarantuje wentylacja mechaniczna z rekuperacją w standardzie, a o czystą energię można zadbać instalując panele fotowoltaiczne. Nie rozglądaj się za inwestycjami z wczoraj – zrób krok w przyszłość już teraz!

Podaruj sobie czas

Dzięki położeniu na północy Krakowa Ogrody Elizjum zapewniają sprawną komunikację z każdą dzielnicą miasta – zarówno samochodem jak i transportem miejskim. Wygodny dojazd do głównych arterii komunikacyjnych, bliskość obwodnicy i tras wylotowych oraz przystanek autobusowy niecałe 100m od domu. Śpiesz się powoli.

Galeria fotografii

Pakiet rozbudowy dla apartamentów

Garaż – komfort parkowania przez cały rok

Dla każdego apartamentu w enklawie OGRODY ELIZJUM można dokupić jedno lub dwa indywidualne, ogrodzone miejsca parkingowe. Ci z Państwa, którym zależy na maksymalnej ochronie swojego samochodu w każdych warunkach atmosferycznych, mogą się zdecydować na dokupienie estetycznego i bezpiecznego garażu z pojemną komórką lokatorską. Na obecnym etapie inwestycji ilość garaży jest ograniczona, w związku z czym zachęcamy zainteresowanych do rezerwowania przestrzeni garażowych jak najszybciej.

Klimatyzacja – pełna kontrola nad atmosferą

Wszystkie apartamenty zostały przystosowane do montażu dowolnej nowoczesnej instalacji klimatyzacyjnej. Współpracujemy z liderami małopolskiego rynku wentylacji i klimatyzacji, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu rozwiązania wydajne, przyjazne środowisku i łatwe w obsłudze. W zestawieniu z ergonomiczną orientacją na kierunki świata oraz znakomitą izolacją termiczną budynków sprawna klimatyzacja zagwarantuje przyjemny chłód w lecie i przytulne ciepło zimą.

Panele słoneczne – czysta energia w Twoim domu

Rozwój technologii fotowoltaicznych w ostatnim dziesięcioleciu znacząco obniżył koszt instalacji domowej. Dzięki temu możemy Państwu zaproponować w pełni funkcjonalną instalację o mocy 1kV lub 2kV w bardzo atrakcyjnej cenie. To więcej niż tylko sposób na przyjazną środowisku, odnawialną energię w słoneczne dni. Wyprodukowane przez ogniwa fotowoltaiczne nadwyżki energii przekazywane są do sieci energetycznej przez licznik dwukierunkowy, zapewniając odczuwalną oszczędność.

Centralny odkurzacz – czysty dom bez wysiłku

Odkurzacz centralny to rozwiązanie oferowane przez nas do każdego apartamentu. Do jego zalet należy m.in. wyprowadzanie przefiltrowanego kurzu i pyłu na zewnątrz mieszkania oraz brak uciążliwego hałasu podczas sprzątania. To, czym odkurzacz centralny absolutnie deklasuje standardowe modele, jest jego skuteczność i wygoda użytkowania. Wepnij lekki wąż do gniazdka ssącego w dowolnym pomieszczeniu domu i zapomnij o ciągnięciu za sobą ciężkiego urządzenia i kabli.

Rolety – wygoda i dodatkowe bezpieczeństwo

Wszystkie apartamenty w OGRODACH ELIZJUM wyposażyliśmy w duże okna, dzięki którym lokale są jasne i naturalnie przewiewne. Aby z największą wygodą kontrolować ilość dziennego światła w pomieszczeniach proponujemy Państwu szeroki wybór rolet ręcznych i automatycznych. Oferujemy także renomowane modele antywłamaniowe oraz możliwość zintegrowania rolet automatycznych z systemem inteligentnego budynku. Budzik w telefonie otwierający widok na łąkę i matecznik to dziś nie gadżet z filmu, ale nasza propozycja dla mieszkańców.

Inteligentny dom 2.0 – więcej, niż się spodziewasz

Współczesne instalacje inteligentnego budynku dają mieszkańcom dokładnie to, czego sobie życzą. Od widocznej w rachunkach optymalizacji ogrzewania i klimatyzacji, przez sterowanie oświetleniem, nagłośnieniem, kinem domowym i bramami wjazdowymi, po zaprogramowanie rolet, zraszaczy i alarmów. Inteligentny dom to standard jutra – jest wygodny, oszczędny, bezpieczny i przyszłościowy, oferując rokrocznie coraz więcej kompatybilnych urządzeń i funkcji. W OGRODACH ELIZJUM dostępny już dziś.

Standard budowlany

W kwestii jakości i wygody mieszkania nie uznajemy kompromisów. Wszystkie apartamenty charakteryzuje podwyższony standard.

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła i filtrami: na smog i dla alergików.

Okna PCV 3-szybowe, zapewniające doskonałą izolację cieplną i dźwiękową.

Piec 2-funkcyjny z zamkniętą komorą, ogrzewanie podłogowe w łazience i kuchni.

Stropy prefabrykowane – wytłumienie hałasu i miejsce dla instalacji.

Ocieplenie – płytka klinkierowa ze styropianem i blacha z wełną mineralną.

Budynek na płycie fundamentowej – cieplejsza podłoga i brak pękających ścian.

Zadaszenie balkonów – latem zapewnia cień, zimą nie blokuje światła.

Okablowanie dla telewizji satelitarnej, naziemnej oraz instalacji internetowej.

OPIEKUN OFERTY

Wojciech Tomkiel

Masz pytania? Zadzwoń: 786 – 021 – 331 lub napisz: wojtek@tomkiel.pl

Zainteresowała Cię ta oferta? Umów się na oglądanie oferty.

Niniejsza strona internetowa ma wyłącznie charakter informacyjny. Informacje(w tym wizualizacje) na niej zawarte nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

X